کمپرسور باد

یکی از رایج ترین کمپرسور باد های مورد استفاده در صنایع، کمپرسور های باد پیستونی می باشد که در دو مدل افقی و عمودی  به فروش می رسند. حجم مصرفی کمپرسور باد پیستونی متفاوت می باشد که مقدار حجم آن به مقدار مصرف هوای فشرده در واحد های صنعتی، تولیدی و… وابسته  می باشد. حداکثر فشار کمپرسور های پیستونی  8 الی 10 بار می باشد. البته باید این نکته را در نظر گرفت که در صورتی که تعداد دستگاه های مصرف کننده هوا در کارخانه افزایش یابد، نیاز به افزایش فشار کمپرسور ها نیست بلکه باید حجم ذخیره و سرعت پر کردن مخزن ذخیره هوا را بالا برد.

کمپرسور باد بارمان

تجهیزات تعمیرگاهی بارمان، کمپرسور های باد پیستونی را در ظرفیت های گوناگون قبول سفارش کرده و به صورت سفارشی تولید و عرضه می نماید. همچنین سر سیلندر های مورد استفاده در کمپرسور های بارمان، ایتالیایی و چینی می باشد که نوع آن به سفارش مشتری بستگی دارد.

برای مثال کمپرسور باد بارمان با ظرفیت 350 لیتر در دقیقه، با حجم مخزن 200 لیتر می باشد. فشار هوا 8 بار و میزان تولید هوا 350 لیتر در دقیقه می باشد.

از دیگر کمپرسور های باد بارمان  می توان به کمپرسور با ظرفیت 500 لیتری آن اشاره کرد که با فشار هوای 10 بار و میزان تولید هوا 500 لیتر در دقیقه می باشد. همچنین این کمپرسور باد بارمان به سفارش و درخواست مشتری مجهز به 2 سیلندر ایتالیایی می باشد.

تمامی کمپرسور باد های بارمان ساخته شده از بهترین متریال و تجهیزات درجه یک می باشند که مشخصات دستگاه به درخواست مشتری سفارشی سازی می شود.

کاتالوگ های کمپرسور باد بارمان

کمپرسور باد

کمپرسور 350 لیتر